0

Anaokuluna Kayıt + İlk Vesikalık Fotoğrafım

Anaokuluna kayıt olmak için vesikalık fotoğraf gerektiğinden Cumartesi günü babamla vesikalık fotoğraf çektirmeye gittik. İlk vesikalık fotoğrafım olacağı için biraz endişeli, biraz da heyecanlıydım. Neyse ki çok üzün sürmedi. Fotoğrafçı Abi, bir kaç denemeden sonra "çok güzel oldu" deyip fotoğraf makinasının ekranından fotoğrafı babama gösterdi. Babam da ekrandaki poza onay verdikten sonra pazartesi günü fotoğrafları almak için sözleştik ve fotoğrafçıdan ayrıldık.

Bugün, anaokuluna kayıt olmaya gitmeden fotoğrafları aldık. Arabada annemin ve halamın tepkileri olumluydu. Ben de beğendim fotoğraflarımı. Anaokulundaki işimiz de çok sürmedi. Gerekli evrakları doldurup, okuldan ayrıldık. Artık sonbaharı ve okulların açılmasını bekleyeceğiz.

Sizde benim gibi bu yıl anaokuluna kayıt olacaksanız beklemeden  okula gidin. Anaokuluna kayıtlar 1 Temmuz 2013 itibariyle başlamış. Yanınıza kimliğinizi, aşı kartınızın fotokopisini ve 6 adet fotoğraf alın, okulun yolunu tutun. Kontenjanlar kısıtlıysa, geç kalmış olabilirsiniz.

Görüşmek üzere...

0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top
Paylaş |