0

Yaz Tatili Biterken

Merhaba,

Yaz tatilinde yazamadım, hem dedemlerde internet yoktu hem de günlerim çok haraketli geçiyordu. Bu yaz pek çok ilki yaşadım İlk kez Bursa'ya halamlara, Ereğli'ye babaannemlere gittim. İlk kez uçağa, feribota, otobüse, tramvaya bindim. Kuzenim Duruyla tanıştım örneğin. 16 aylık saçlarımı kestirdik. Şimdi biraz uzadılar gerçi.

Bu arada bir sürü fotoğraf ekledik, albümden bakabilirsiniz. Sitenin altyapısından değişiklik oldu. Teknik konulara girip de canınızı sıkmak istemem ama bilin diye söyledim ;)

8 Temmuz'da Erzurum'dan uçakla İstanbul'a gittik. Uçak yolculuğum çok rahat geçti. Annemin kucağında emniyet kemerine bağlı bir şekilde 1,5 saat oturdum ve uyudum. Sonra havaalanından metroya binip Otogara gittik. Bursa'ya, halamlara bir otobüs yolculuğu yaptık. bir kaç gün Bursada kaldıktan sonra hep beraber Ereğliye babaannemlere/dedemlere gittik. 1 ay kaldık Ereğli'de. Çok eğlenceli, çok haraketli bir yaz tatili geçirdik.

Sonraki mesajlarda yaz aktivitelerimden, maceralarımdam ve fotoğraflarda bahsederim. Şimdilik bu kadar olsun. Siz fotoğraflara bakarken ben de dinleneyim.

0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top
Paylaş |