3

Ne Var Ne Yok ;)

100_7234.JPG
Uzun zaman oldu yazmayalı. Yazmadığım dönemlerde annem yazmış epeyce. Okuma yazma öğrenir öğrenmez okuyacağım neler yazdığını ;)

9 aylık oldum bu arada. İkisi altta, dördü üstte 6 tane dişim çıktı. Emeklemede oldukça yol katettim. Hatta artık tek başıma kanepelere tutunarak yürüyebiliyorum.

26 Kasım'da babam dayı, annem yenge oldu. Halamın kızı Duru dünyaya geldi. Ben de abi olmuşum bu arada ;) Fotoğraflarını yakında siteme koyacağız.

2-3 haftalık bi sürede dedemle babaannem bizdeydiler. Onlara tüm marifetlerimi gösterdim. İyi anlaştık ama artık Bursa'dalar.

Ekim Kasım fotoğraflarının yükledik bir iki güne yine yükleyeceğiz.

Yine yazarım. Siz de bana yazın... Görüşmek üzre...

3 yorum:

nazife sevim dedi ki...

merhaba ozan utku canim kocaman olmussun .Annene cok tesekkür ederim bu site sayesinde babanenin anane oldugunu ögrenmis oldum.Halana selamlarimi iletiver ,gözleri aydin.Senin sayende onun resminide görürüz insallah.Her zaman burdan seni izliyorum,insallah bir gün görmek öpmekde nasip olur canim.Öpüyorum ,annene babana sevgiler.Cevdet amcandan nazmiye yengenlerdende sevgiler.ÖPDÜM CANIM

Ozan Utku dedi ki...

Teşekkür Ederim Nazife Teyze...
Hepiniz öpüyorum. Yazın görüşmek üzereeee..

Halacığın dedi ki...

Ozan'ım bir yandan seni büyümüş görmek beni çok mutlu ediyor,öte yandan ise büyüdüğüne şahit olamamak,seni kucağıma alamamak içimi burkuyor.Neyse inşallah yazın Duru ve seninle bol bol vakit geçirebileceğiz.Duru bugün 26 günlük oldu.Eminim iyi anlaşan kuzenler olacaksınız.Sen iyi bir abi,Duru da iyi bir kardeş olacak.
Babaannen ve deden şuan bizdeler.Hergün senden bahsediyorlar.Onlar sana ve Duru'ya sahip oldukları için çok mutlular.Hepimiz seni çok özledik ve kocaman öpüyoruz.
Bu arada Nazife Ablacığım teşekkür ederim.En kısa zamanda Duru'nunda resimlerini koyacağız.Herkesin selamı var,öpüyoruz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back to Top
Paylaş |